אסטמה של העור אצל ילדים

אפשר לעצור את הגרד הזה!! – טיפול ללא סטרואידים!!

 

  • האם הלילות שלכם לבנים, כי ילדכם סובל מאסטמה של העור (או בשפה הרפואית – אטופיק דרמטיטיס ילדים), לא ישן בלילות ומתגרד ללא הפסקה??האם כבר ניסיתם את כל המשחות וגיליתם, שבכל פעם שאתם מורחים משחה, הפריחה נעלמת לפרק זמן
  • מסויים וחוזרת שוב במצב קשה יותר??
  • הידעתם, שאטופיק דרמטיטיס ילדים המטופל ע"י משחות, יכול להפוך עם הזמן להיות אסטמה של הנשימה??

אז מה עושים?

אסטמה של העור ילדים,  או בשפה הרפואית, אטופיק דרמטיטיס ילדים, היא מחלה המתבטאת בשטחי עור אדומים, מגרדים ויבשים, המופיעים בעיקר בקפלי העור, במרפקים, מאחורי הברכיים וסביב העיניים, ובמקרים קשים גם בעור הפנים, כפות הידיים, הקרקפת והגו.
אצל ילדים, בעיקר, הפריחה יכולה להזדהם כתוצאה מהגרד, מצב  חמור הדורש לעתים  התערבות אנטיביוטית ואף אשפוז.

הטיפול המוצע על ידי הרפואה  כנגד אסטמה של העור אצל ילדים, הוא בעיקר – משחות שבד"כ מכילות סטרואידים. המשחות מעלימות את הפריחה לפרק זמן קצר ומדכאות אותה, אך אינן מרפאות את הבעיה מהשורש.
כתוצאה מדיכוי העור, אסטמת העור נדחסת פנימה לרבדים עמוקים יותר ועלולה עם הזמן להפוך להיות לאסטמה של הנשימה.

שלום, שמי כרמית ברלין. מנסיוני הרב בטיפול בתינוקות, ילדים ומבוגרים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס ומבעיות עור שונות, נוכחתי לדעת, שטיפול הומאופתי במצבים אלו יכול לעזור ולרפא את הבעיה מהשורש בצורה הטובה ביותר.
האבחון ההומאופתי הינו אבחון מקיף ומעמיק בן שעה, ומבוסס על ההבנה שהאסטמה של העור אצל ילדים היא רק ביטוי חיצוני לקלקול עמוק ופנימי יותר, מטרת האבחון היא להתחקות אחר התהליכים הפנימיים והעמוקים ביותר אצל האדם, תוך התייחסות למאפייניו ולמצב בו הוא נמצא. בסיומו מותאמת לאדם באופן אישי התרופה הומאופתית  התרופה הומאופתית נלקחת דרך הפה.

מלאו את הטופס ואחזור אליכם עוד היום!

שם: טלפון: