יבלות בכפות הידיים – זה פשוט לא אסתטי!

לחיצת יד בין  שני אנשים, היא הרבה יותר מרק לחיצת יד… היא נחשבת כמחווה גופנית שמטרתה להביע כבוד וקרבה בין אנשים.

אבל מה קורה, כשכף ידנו מחוספסת ביבלות מכוערות ודוחות ואנחנו מתביישים ללחוץ את ידו של האחר? מה אם כל פעם במפגש מול אחרים אנחנו עסוקים בלהסתיר את כפות ידינו ונמנעים ממגע? אם הגעתם למצב הזה, טיפול הומאופתי בדרך ייחודית, ע"י כרמית ברלין הומאופתית קלאסית, מומחית לטיפול הומאופתי בבעיות עור, יאפשר לכם להיפטר מהיבלות בדרך שלא תותיר צלקת, ובעיקר – לא תכאב!
הרופא המליץ  לכם שוב לצרוב את היבלות?
מרגישים לא בנוח עם כפות הידיים שלכם?

 

אז איך באמת נפטרים מיבלות בכפות הידיים ונמנעים מפעולת צריבה?

יבלות בכפות הידיים- נגרמות ע" וירוס הפפילומה, העור באיזור המודבק בוירוס עובר שינויים, הוא הופך נוקשה ומתעבה. ההדבקה מתרחשת ע"י מגע עם היבלת עצמה או עם חפץ שבא במגע עם היבלת. הדבקה עצמית גם כן נפוצה והיא מתרחשת באמצעות גרד היבלת הקיימת ומגע במקום אחר בגוף.
הטיפול הנפוץ ע"י הרפואה הוא, שימוש בתמיסה סליצלית, הקפאה בעזרת חנקן נוזלי וצריבה בלייזר. העשויים להשאיר צלקת מקומית ולא בהכרח פותרים את הבעיה לתמיד.
בנוסף, במקרים מסויימים, דיכוי היבלת באופן נקודתי  ע"י  טיפול מקומי  יכול להגביר משמעותית את התרבות הנגעים. ..

האבחון ההומאופתי הינו אבחון מקיף ומעמיק בן שעה, ומבוסס על ההבנה כי יבלת, היא רק ביטוי חיצוני לקלקול עמוק ופנימי יותר, מטרת האבחון להתחקות התהליכים הפנימיים והעמוקים ביותר אצל האדם, תוך התייחסות למאפייניו ולמצב בו הוא נמצא. בסיומו מותאמת לאדם באופן אישי תרופה הומאופתית הנלקחת דרך הפה.

הטיפול ההומאופתי ביבלות בכפות הידיים הוא טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי, הוא איננו מכיל חומרים כימיים אשר מדכאים את העור או צורבים אותו.
לטיפול ההומאופתי יש את היכולת לרפא את היבלות ולהעלים את הנגעים, מבלי להותיר אחריהם צלקת או סבל כלשהו! תחת הטיפול ההומאופתי, נחסכת משמעותית אי הנעימות ואי הנוחות, הנגרמות כתוצאה מטיפול כירורגי או כימי ביבלת.
מטרת הטיפול בשיטה זו היא לטפל באדם כמכלול ולא ביבלות כמחלה נפרדת או סימפטום, לרפא את היבלת ולמנוע את חזרתה שוב!

אז אם אתם רוצים להרגיש בנוח עם כפות הידיים שלכם…. פשוט צלצלו או השאירו פרטים.

מלאו את הטופס ואחזור אליכם עוד היום!

שם: טלפון: