יבלות בפנים  – כאב מסוג אחר…

איך טיפול הומאופתי בדרך ייחודית, ע"י כרמית ברלין הומאופתית קלאסית, מומחית לטיפול הומאופתי בבעיות עור, יאפשר לכם להיפטר מהיבלות בפנים אחת ולתמיד בדרך שלא תותיר צלקת, ובעיקר – לא תכאב!

כולנו רוצים שיהיו לנו פנים יפות ורבים מאיתנו מוכנים להשקיע בכך לא מעט, כי הפנים שלנו הן ההתרשמות הראשונית שאנו קובעים ביחסנו כלפי אנשים זרים בפגישה ראשונה.
כאשר אנחנו מרגישים יפים, הבטחון שלנו בשיאו, אנחנו לא מתחבאים ולא מפנים את מבטנו או מסתירים אותו מאנשים אחרים.
אבל כשעל פנינו צצות יבלות קטנות… כל מה שאנחנו רוצים הוא להתחבא בבית…
אם אפשר עמוק מתחת לשמיכות.

מיואשים להתעורר לעוד בוקר ולגלות שהיבלות שעל גבי הפנים שלכם מתפשטות ומתרבות?
מרגישים לא בנוח עם מראה הפנים שלכם?

 

אז איך באמת נפטרים מיבלות בפנים ונמנעים מפעולת צריבה?

יבלות בפנים נגרמות ע" וירוס הפפילומה, יבלות אלו הן בד"כ צהובות שטוחות ומבריקות.  היבלות אינן כואבות. הטיפול הנפוץ ע"י הרפואה הוא, שימוש בתמיסה סליצלית, הקפאה בעזרת חנקן נוזלי וצריבה בלייזר. העשויים לגרום לכאב ולהשאיר צלקת מקומית ולא בהכרח פותרים את הבעיה לתמיד.
בנוסף, במקרים מסויימים, דיכוי היבלת באופן נקודתי  ע"י  טיפול מקומי  יכול להגביר משמעותית את התרבות הנגעים. ..

האבחון ההומאופתי הינו אבחון מקיף ומעמיק בן שעה, ומבוסס על ההבנה כי יבלת, היא רק ביטוי חיצוני לקלקול עמוק ופנימי יותר, מטרת האבחון להתחקות התהליכים הפנימיים והעמוקים ביותר אצל האדם, תוך התייחסות למאפייניו ולמצב בו הוא נמצא. בסיומו מותאמת לאדם באופן אישי תרופה הומאופתית הנלקחת דרך הפה.

הטיפול ההומאופתי ביבלות בפנים  הוא טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי, הוא איננו מכיל חומרים כימיים אשר מדכאים את העור או צורבים אותו.
לטיפול ההומאופתי יש את היכולת לרפא את היבלות ולהעלים את הנגעים, מבלי להותיר אחריהם צלקת או סבל כלשהו! תחת הטיפול ההומאופתי, נחסכת משמעותית אי הנעימות ואי הנוחות, הנגרמות כתוצאה מטיפול כירורגי או כימי ביבלת.
מטרת הטיפול בשיטה זו היא לטפל באדם כמכלול ולא ביבלות כמחלה נפרדת או סימפטום, לרפא את היבלת ולמנוע את חזרתה שוב!

אז אם אתם רוצים להרגיש בנוח עם כפות הידיים שלכם…. צלצלו.

מלאו את הטופס ואחזור אליכם עוד היום!

שם: טלפון: