7:18  28/05/2019

סוכרת

 

סוכרת – מתוק מדבש

 

את מחלת הסוכרת אני מכירה מקרוב.  מי שסובל ממחלת הסוכרת מכיר את הקשיים העצומים הנלווים אליה ואת העובדה שלא רק החולה אלא כל בני משפחתו סובלים ממנה.
בין אם מדובר בסוכרת מסוג 1, או סוכרת מסוג 2 הסוכרת מלווה בפחד מסיבוכים ומאבק יומי בלתי פוסק בניסיון לשמור ולאזן את רמת הגלוקוז בדם לאורך היום.
שמירה על סוכרת מאוזנת משמעה מאבק שוחק ומאמץ מתמשך שמתבטא בהימנעות

שימת לב דקדקנית על התזונה, הקפדה על פעילות גופנית, שמירת משקל גוף תקין.
אין ספק, זהו מצב שקשה להתמיד בו וקשה להחזיק בו לאורך זמן. סוכרת היא מחלה שפוגעת באיכות החיים ובהנאות הקטנות והגדולות כאחד.

זה הזמן לקחת אחריות על הבריאות שלכם.

 

מהי סוכרת?

 

סוכרת, הינה הפרעה מטבולית כרונית הנגרמת מחוסר הפרשת אינסולין מהלבלב או כתוצאה מעמידות תאי הגוף לאינסולין, הגורמת לחילוף חומרים לקוי של פחמימות, חלבונים ושומנים ולעלייה ברמות הסוכר בדם. כאשר אלו גבוהות, הגוף ניזוק ותפקודיו התקינים נפגעים.
רטינופתיה סוכרתית (עיוורון), נוירופתיה סוכרתית (פגיעה עצבית), סיבוכים בכליות, קטיעת גפיים, מחלות לב וכלי דם, אימפוטנציה, השמנה וסיבוכים במערכת העיכול ואף סרטן ( לאחרונה הוכח כי לחולי סוכרת סיכון מוגבר לפתח סוגים שונים של סרטן).

כל אלה הם רק חלק מהסיכונים, הסיבוכים האפשריים והנזקים המצטברים הנגרמים מהסוכרת.

הטיפול בסוכרת בעזרת צמחי מרפא  – הדרך הטבעית והיעילה למניעת נזקי הסוכרת
מחקרים הוכיחו כי טיפול בסוכרת בעזרת צמחי מרפא (משולב בפעילות גופנית ותזונה נכונה), השואף לאיזון נורמלי ככל האפשר של רמת הגלוקוז בדם, מוריד את הסיכון לחלק מסיבוכי הסוכרת העתידיים באופן דרמטי.
כאשר מגיעים אלי לטיפול ובבדיקות הדם נמצא כי ערכי גלוקוז או גלוקוז מסוכרר Ha1c) ) גבוהים אני נוהגת להרכיב פורמולת צמחים מדויקת, אשר תאזן את ערכי הגלוקוז בדם, תפחית את רמת השומנים והכולסטרול הגבוהים ותאזן אותם.
הטיפול מותאם אישית לכל מטופל ברגישות ותמיכה לאורך כל הדרך.

 

פורמולות צמחים מותאמות אישית הביאו לאיזון הערכים כבר בשלב ההתחלתי של הטיפול.

לדוגמא מטופל סוכרתי שהגיע עוד לפני הטיפול הקונבנציונלי הצליח להימנע מתרופות ולשמור על ערכים תקינים. 

חשוב לציין כי קיימת אפשרות לשלב תרופות בין קונבנציונאליות (כולל טיפול באינסולין) עם פורמולות צמחים ולאזן את הערכים באמצעות טיפול משולב.

 

סוכרת אינה סוף העולם. אבחון מדויק, טיפול טבעי או משולב ומותאם אישית תוך שמירה על אורח חיים בריא יאפשרו לכם לשמור על ערכים מאוזנים ואיכות חיים טובה.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר על מנת לקבל ייעוץ והסבר ומאחלת לך בריאות שלמה.