בעיות פריון

מתקשה להרות? כאן תוכלי לעזור לזה לקרות

לגוף שלך יש אג'נדה משלו והוא לא תמיד תואם את הרצון העז הקיים בך.
ככל שעובר הזמן וההיריון הרצוי לא מגיע מופיעות תחושות של חשש, תסכול, אכזבה וייאוש. הטיפול המשולב שלי, המותאם לך באופן אישי ומטפל בך כאדם שלם, מצליח להציג תוצאות מדהימות והצלחות מהירות בסיוע בכניסה להריון, בדיוק במקום שבו ניסיונות קודמים נכשלו.

 

הגלגל החוזר של אי-הפריון

לפעמים מדובר בבעיה רפואית מאובחנת. אך ברבע מהמקרים מדובר בסיבה לא מוסברת.
כך או כך, מדובר בגלגל חוזר: הלחץ מאי הכניסה להיריון משפיע על היכולת להרות, הסביבה שלפעמים מלחיצה ומחטטת, סחרחורת הבדיקות והטיפולים וזאת בלי להזכיר את ההורמונים ששואבים ממך כוח ואנרגיות.

 

קחי נשימה.

הדרך להרות לא חייבת להיראות כך.

מניסיוני, ניתן לעזור לגוף להגיע לאיזון ולהיכנס להריון במהירות, באופן בטוח וטבעי. נשים שליוויתי בתהליכי פוריות הרו בטווח זמן קצר לאחר הטיפול שלי.

 

טיפול משולב ומותאם אישית

טיפול משולב וממוקד של הומיאופתיה וצמחי מרפא יכול לסייע לך להיכנס להיריון הנכסף, לשמור עליו עד לסיומו התקין בלידה של תינוק בריא.

 

במרפאה יותאם עבורך טיפול אשר רואה אותך כמכלול, יחד עם הגורמים המשפיעים על מצבך הגופני והנפשי ומאפשר לגוף לרפא את עצמו ולפתור את הבעיה מהיסוד. זאת במקביל לרפואה הקונבנציונאלית שמתקנת את החסמים המכאניים בגוף הגורמים לאי פוריות באמצעות מגוון אמצעים: תרופות להשראת ביוץ, הורמונים, הזרעות או IVF (הפריה חוץ גופית).

כאן בקליניקה אשלב הומאופתיה וצמחי מרפא, שיהוו תחנה ראשונה עבורך לקראת הריון, או ילוו אותך בכל אחד משלבי תהליך הפריון, יד ביד עם טיפולים רפואיים שאת עוברת, לתמיכה וחיזוק.

מניסיוני טיפול המשלב הומאופתיה וצמחי מרפא יעיל במיוחד בתחום של פוריות ופריון. הוא מסייע באיזון הגוף ובהבאתו למצב אופטימאלי להריון ולכן מצליח במקומות בהם טיפולים אחרים נכשלו.

 

בין היתר ניתן לטפל ביעילות ב:

 

  • שחלות פוליציסטיות
  • פוליפים ברחם או בצוואר הרחם
  • נשים בתהליכי IVF
  • חוסר איזון הורמונאלי
  • הפלות חוזרות
  • כל מקרה של אי-פוריות בלתי מוסברת
  • דכאון או חרדות

 

חשוב שתדעי שהטיפול יכול לסייע במניעת טיפולים הורמונאליים או להשתלב כחלק מטיפולים אחרים שאת עוברת ולמקסם את יעילותם.

 

ניתן לשלב טיפול הומאופתי וטיפול בצמחי מרפא לצד טיפולי פריון

 

הנס של נורית

 

נורית ניסתה להרות במשך חמש שנים ועברה טיפולים רבים ללא הצלחה. היא הגיע אלי כמוצא אחרון ולמרות שהייתה סקפטית בנוגע לטיפול, החליטה שאין לה מה להפסיד. כחודש מתחילת הטיפול הרתה נורית וילדה בת בריאה. שלוש שנים לאחר מכן הגיעה אלי שוב נורית וסיפרה לי שמאחר ולקח זמן כה רב להביא אותה לעולם, החליטו היא ובעלה לנסות ולהרות שוב. שלוש שנים ללא תוצאות. שוב טיפולים, שוב הפריות. נורית הודתה שהיא עדיין סקפטית לגבי אפקטיביות הטיפול. כי מי מבטיח שדווקא הטיפול ההומיאופתי הוא זה שגרם להריון? למרות זאת היא החליטה ש"לא יזיק לנסות". גם בפעם השנייה הרתה נורית תוך חודש מתחילת הטיפול וילדה, הפעם בן מקסים.

כמטפלת, אין סיפוק גדול יותר מאשר סיוע במסע לאימהות.

 

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר על מנת לצעוד את הצעד הראשון לעבר הריון עגול ובריא ותינוק מושלם.

 

 

צור קשר

המלצות

אודות

שמי כרמית ברלין נשואה ואמא ללירון, שיר וטל. הומאופתית קלאסית והרבליסטית קלינית.
משנת 2000 מנהלת מרפאה פרטית ואת "המרכז ההומאופתי לבעיות עור".
במהלך השנים טופלו במרפאתי תינוקות, ילדים ומבוגרים רבים, הסובלים מבעיות עור ובעיות עור משניות למחלות אוטואימוניות ואחרות. פיתחתי דרך טיפול עדינה ומיוחדת המותאמת באופן אישי למטופל תוך מתן עדיפות להטבה הדרגתית ומניעת החמרות. כל זאת, במטרה לשפר את מצבו של המטופל עד לריפוי מלא במידת הניתן.