נשים לאחר לידה

אימהות – המציאות שונה מהפנטזיה

אם גם את דמיינת את התקופה שלאחר הלידה כמו סרטון פרסומת בו תינוקך הרגוע נח בשלווה בחיקך, שמלתך הלבנה מתבדרת יחד עם שיערך ברוח ושניכם נופשים לכם בשלווה על כיסא נדנדה, אך בפועל נחתת בכאב למציאות שונה – אני כאן כדי לגלות לך את האמת:

 

טיפול לנשים לאחר לידה

 

נשים לאחר לידה סובלות ממגוון רחב של תופעות:

 

  • הגוף עבר טלטלה, וזקוק להתאוששות והחלמה
  • התאוששות מניתוח קיסרי או חתך חיץ
  • חוסר איזון הורמונאלי
  • בעיות בהנקה כגון חוסר בחלב, דלקות בשד, פטמות סדוקות ועוד.
  • נשירת שיער
  • דיכאון לאחר לידה
  • חרדות לאחר לידה
  • עייפות קיצונית וחולשה
  • טחורים
  • אנמיה

 

רק ילדת ואת כבר עסוקה בלטפל ביצור המדהים שהבאת לעולם. כדי להיות סופר-אמא, את חייבת לדאוג גם לעצמך ולהתמודד עם השינויים שהגוף שלך עובר לאחר הלידה.

לא קל להיות אמא טרייה. הגוף צריך להסתגל והנפש גם היא זקוקה לפעמים להתאים את עצמה למצב החדש. חשוב שתדעי שיש פתרון והוא פשוט, קל ובטוח לך ולתינוקך. טיפול המשלב הומיאופתיה וצמחי מרפא, הוכח כיעיל בטיפול בתופעות לאחר לידה והתוצאות מדהימות.

כאן במרפאה אקשיב לכל התופעות המציקות לך ואאפשר לך להגיע לאיזון ולאיכות חיים טובה יותר בכל האספקטים – הגופניים והנפשיים.

חשוב לציין שהטיפול בטוח לשימוש בזמן הנקה, כך שאת ותינוקך יכולים להיות רגועים.

כשמגיעה אלי אישה לאחר לידה, אני מקשיבה לה, תומכת בה ומלווה אותה צעד אחר צעד עד לאיזון פיזי ונפשי. אני מרכיבה עבורה פורמולה של צמחים אישית או בוחרת עבורה תרופה הומאופתית שתאפשר לה ולגופה לחזור למצבם הטבעי.

 

הסיפור של גילי

 

את גילי פגשתי בהריון, כשסבלה מסוכרת ורעלת הריון. לשמחתנו, גילי ילדה תינוק בריא ולא שמעתי ממנה מספר חודשים. כשהגיעה אלי שוב, התינוק כבר היה בן חצי שנה וגילי התלוננה על עייפות וחולשה, מצב נפוץ בקרב אימהות אחרי לידה. אבל בתהליך האבחון ההומאופתי של גילי, מלבד מספר תופעות גופניות שהפריעו לה, היא סיפרה על תחושות קשות של בדידות, על אובדן שמחת החיים, על הקושי להתחבר לתינוק ועל ימים שלמים של בכי משותף – שלה ושל התינוק. כמו נשים רבות, גילי סבלה מדיכאון אחרי לידה. התאמתי לגילי טיפול הומיאופתי והפניתי אותה במקביל לקבלת תמיכה רגשית. שלושה חודשים אחר כך, גילי הייתה כבר לגמרי מאוששת. היא החלה לצאת עם התינוק לחוגים וליהנות סוף סוף מהאימהות שלה.

צור קשר

המלצות

אודות

שמי כרמית ברלין נשואה ואמא ללירון, שיר וטל. הומאופתית קלאסית והרבליסטית קלינית.
משנת 2000 מנהלת מרפאה פרטית ואת "המרכז ההומאופתי לבעיות עור".
במהלך השנים טופלו במרפאתי תינוקות, ילדים ומבוגרים רבים, הסובלים מבעיות עור ובעיות עור משניות למחלות אוטואימוניות ואחרות. פיתחתי דרך טיפול עדינה ומיוחדת המותאמת באופן אישי למטופל תוך מתן עדיפות להטבה הדרגתית ומניעת החמרות. כל זאת, במטרה לשפר את מצבו של המטופל עד לריפוי מלא במידת הניתן.