תסמונת השחלות הפוליציסיטיות

תסמונת השחלות הפוליציסטיות - המסע חזרה לנשיות שאבדה...

מתי בפעם האחרונה קיבלת מחזור?

 

כשאני מתיישבת לכתוב על שחלות פוליציסטיות, מיד עולה בי תחושה שמתקשרת לנשיות, מחזור חודשי, הריון, פוריות, הורמונים. גם אם היעדר מחזור לא מטריד אותנו בשלב מסוים בחיינו, אפילו נוח במידה מסוימת, חשוב לזכור כי קיים שלב בו אנחנו חושבות על ילדים והעדר מחזור יכול להוות עבורנו כנשים דאגה וסבל.

תסמונת השחלות הפוליציסיטיות היא הפרעה הורמונלית נשית הקשורה במיעוט או העדר ביוצים ומאופיינת ברמות גבוהות של הורמונים זכריים, כמו טסטוסטרון בדם.
התסמונת המופיעה בגיל הפריון, מוגדרת כאחת הסיבות העיקריות הגורמות לאי פריון. ומתבטאת בהעדר מוחלט של וסתות או וסתות נדירות, בדימומים לא סדירים, בשיעור יתר, בהתקרחות באזור המצח, באקנה, בעור שומני ובקשקשים (סימפטום אחד או ריבוי סימפטומים).
כמו כן, תנגודת לאינסולין, סוכרת והשמנה מקושרים באופן חזק להפרעה זו וכן סיכון גבוה להופעת מחלות נוספות כגון יתר לחץ דם, רמות גבוהות של כולסטרול ושומנים בדם, טרשת עורקים, מחלות לב, מצבים טרום סרטניים של רירית הרחם (בשל ייצור אסטרוגן מוגבר) ודכאון.

 

נכון,  המחזור הנשי הוא לא תמיד כמו בפרסומת לתחבושות הגייניות, בה האישה מחייכת מאוזן לאוזן משחקת טניס במדי ספורט לבנים ונראית במיטבה… אבל עדיין, הטבע ברא אותנו כך ומסיבה מסוימת המחזור החודשי הוא הדרך של הגוף לשדר את המסר לפיו מערכת הרבייה שלנו מתפקדת כראוי.

הטיפול המוצע ע"י הרפואה במקרים של תסמונת השחלות הפוליציסטיות הינו שימוש ב"גלולות למניעת הריון", אשר בפועל לא פותר את הבעיה מהשורש ומטבע הדברים לא מביאה אותה לכדי ריפוי.

חשוב שתדעי שיש מה לעשות, יש פתרון טבעי לתסמונת השחלות הפוליציסטיות.

תהליך הטיפול בצמחי מרפא בתסמונת השחלות הפוליציסיטיות

הטיפול בצמחי מרפא, מותאם למטופלת באופן אישי וייחודי. אישה שמגיעה אלי לטיפול, וחווה תסמונת שחלות הפוליציסטיות, עוברת תשאול מעמיק, שבסופו אני מרכיבה לה פורמולה מצמחי מרפא המתאימים לה באופן אישי. אני בוחרת כל צמח בקפידה בהתאם למכלול הסימפטומים ושורש הבעיה.

מנסיוני הרב, לצמחים יש את היכולת לאזן את המצב ההורמונלי, לאמן את הגוף לבייץ בעצמו באופן טבעי ולהסדיר את המחזור החודשי. הצמחים מפחיתים את רמות ההורמונים הגבריים והשיעור על פני הגוף ומאזנים אותם לרמתם הרצויה. כמו כן, הפורמולה תאזן את רמות הסוכר והשומנים בדם אם יש צורך בכך.

השינוי והשיפור המצופה תחת הטיפול המשולב הוא אינדיבידואלי לכל מטופלת.

בדרך כלל, ניתן לצפות לשינוי במהלך החודשיים הראשונים לטיפול, במהלכם אני מלווה כל מטופלת באופן אישי לאורך כל התקופה תומכת בה ומביאה אותה למצב בו המחזורים חוזרים להופיע ולהתקיים באופן סדיר.

 

מניסיוני, טיפול בצמחי מרפא בתסמונת השחלות הפוליציסטיות הוא טיפול יעיל, טבעי ובטוח שיש בו כדי לרפא ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

צור קשר

המלצות

אודות

שמי כרמית ברלין נשואה ואמא ללירון, שיר וטל. הומאופתית קלאסית והרבליסטית קלינית.
משנת 2000 מנהלת מרפאה פרטית ואת "המרכז ההומאופתי לבעיות עור".
במהלך השנים טופלו במרפאתי תינוקות, ילדים ומבוגרים רבים, הסובלים מבעיות עור ובעיות עור משניות למחלות אוטואימוניות ואחרות. פיתחתי דרך טיפול עדינה ומיוחדת המותאמת באופן אישי למטופל תוך מתן עדיפות להטבה הדרגתית ומניעת החמרות. כל זאת, במטרה לשפר את מצבו של המטופל עד לריפוי מלא במידת הניתן.